Мәзірді көрсету Іздестіру
БАҚ біз туралы
Қазақстан Республикасының инвестициялар және даму министрлігі
Сенім телефоны
+7 7172 754-547
Тегін қоңырау

You are here

Төраға орынбасары

Нуркенов Кайриден Камашевич
Нуркенов Кайриден Камашевич

1963 жылы 2 тамызда Қарағанды облысы Егінді бұлақ ауданыАйнабұлақ селосында дүниеге келген.

Білімі - жоғары,

1990 жылы Қарағанды металлургтер комбинаты жанындағы ВТУЗ Зауытыныың Инженер – құрылысшы мамандығы бойынша білімін тамамдаған.

2002 жылы ҚР Президенті жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясының Мемлекеттік қызмет менеджері мамандығы бойынша академиясын аяқтады.

2008 жылы М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Инженер дипломын алды.

26.06.1980 – 13.10.1981 Қарағанды облысы Егінді бұлақ ауданы Айнабұлақ с. Абай атындағы совхоздың  № 3 бөлімінің Тракторшысы.

13.12.1983 – 10.06.1984 Қарағанды облысы Егінді бұлақ ауданы Айнабұлақ с. Абай атындағы совхоздың  № 3 бөлімінің Тракторшысы.

10.06.1984 – 04.12.1984 Қарағанды облысы Егінді бұлақ ауданы Айнабұлақ с. Абай атындағы совхоздың  № 1 бөлімінің Тракторшысы

30.11.1984 – 26.07.1985 Қарағанды металлургтер комбинаты жанындағы ВТУЗ Зауытыныың дайындық бөлімінің тыңдаушысы, Қарағанды облысы Теміртау қ.

26.07.1985 – 28.06.1990 Қарағанды металлургтер комбинаты жанындағы ВТУЗ Зауытыныың студенті, Қарағанды облысы Теміртау қ.

06.07.1990 – 04.03.1991 Абай атындағы совхоздың  арнайы құрылыс отрядының мастеры, Қарағанды облысы Егінді бұлақ ауданы Айнабұлақ с.

04.03.1991 – 20.02.1994 Абай атындағы совхоздың  күрделі жөндеу жұмыстарының мастеры, Қарағанды облысы Егінді бұлақ ауданы Айнабұлақ с.

09.02.1994 – 30.10.1997 Айнабұлақ селолық әкімшілігінің басшысы, Қарағанды облысы Қазыбекби ауданы Айнабұлақ с.

30.10.1997 – 01.09.2001 Аким Абайского сельского округа, Карагандинская область Каркаралинская район с. Айнабулак

01.09.2001 – 02.07.2002 ҚР Президенті жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясының тыңдаушысы, Астана қ.

29.07.2002 – 20.08.2002 ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Су көлігі департаменті Кемемен теңізде жүзу бөлімі бас маманының м.а., Астана қ.

20.08.2002 – 02.10.2002 ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Су көлігі департаменті Кемемен теңізде жүзу бөлімі бас маманы, Астана қ.

02.10.2002 – 05.12.2002 ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Су көлігі департаменті Теңіз порттар бөлімі бастығының м.а., Астана қ.

05.12.2002 – 29.07.2005 ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Су көлігі департаменті Теңіз порттар бөлімі бастығы, Астана қ.

29.07.2005 – 28.01.2008 ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Су көлігі департаменті директорының орынбасары, Астана қ.

28.01.2008 – 19.06.2009 ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитеті Су көлігі басқармасының бастығы, Астана қ.

19.06.2009 – 14.02.2010 ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитеті Су көлігі басқармасының бастығы, Астана қ.

15.02.2010 – 27.03.2012 ҚР Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитеті төрағасының орынбасары, Астана қ.

28.03.2012 – 31.12.2013 «Ақтау халықаралық теңіз сауда порты» ҰК» АҚ Директорының Бірінші орынбасары, Ақтау қ.

31.12.2013 – 02.06.2014 «Ақтау халықаралық теңіз сауда порты» ҰК» АҚ вице-президенті, Ақтау қ.

11.11.2014 – бүгінгі күнге дейін Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Көлік комитетінің орынбасары.

Әскери атағы -  Аға лейтенант.

Мемлекеттік наградалар, құрметті атақтары – «Астананың 10 жылдығы», Қазақстан Республикасының Құрмет грамотасы , "Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 20 жыл", "Су көлігінің үздігі", "Астананың 10 жылдығы", Қазақстан Республикасының Құрмет грамотасы , "Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 20 жыл", "Су көлігінің үздігі".

© 2017

Қазақстан Республикасының инвестициялар және даму министрлігі

Көлік комитеті