Мәзірді көрсету Іздестіру
БАҚ біз туралы
Қазақстан Республикасының инвестициялар және даму министрлігі
Сенім телефоны
+7 7172 754-547
Тегін қоңырау

You are here

Төраға орынбасары

Гилимов Самат Куанышович
Гилимов Самат Куанышович

Гилимов Самат Қуанышұлы, 1964 жылы 24 қыркүйекте Атырау облысында туған. 1987 жылы  Алматы қаласындағы Қазақ Еңбек Қызыл Ту орденді ауылшаруашылық институтында инженер-механик мамандығы бойынша білім алған. Содан кейін  2000 жылы Қазақ мемлекеттік заң академиясында заңгер мамандығы бойынша екінші жоғары білімін тамамдады.

Еңбек жолы:

01.07.1981 ж.-26.08.1982 ж. «Қосшағыл» совхозы жұмысшысы, Атырау қаласы

01.09.1982 ж.-01.08.1987 ж. Қазақ Еңбек Қызыл Ту орденді ауылшаруашылық институтының студенті, Алматы қаласы

10.09.1987 ж.-18.06.1988 ж. Қосшағыл совхозы, «Қосшағыл» совхозы автогараж меңгерушісі, Гурьев облысы

18.06.1988 ж.-03.11.1990 ж. «Қосшағыл» совхозы МТМ меңгерушісі, Қосшағыл совхозы

12.11.1990 ж.-03.06.1991 ж. «Теңдік»  совхозының бас инженері, Теңдік совхозы

04.06.1991 ж.-01.09.1992 ж. «Атыраурыбпром» басқармасы инженері, Атырау қаласы

01.09.1992 ж.-24.08.1993 ж. «Меркурий- Интернейшнл» совет француз кәсіпорнының техникалық директоры, Атырау қаласы

25.08.1993 ж.-07.08.1995 ж. «Алин-Холдинг» ЖШС өкілі,Атырау қаласы,

08.08.1995 ж.-22.06.1997 ж. «Сахарный центр» ЖШС өкілі, Атырау қаласы

23.06.1997 ж.-08.12.1997 ж. Қазақстан Сауда және қаржыландыру өкілі, Атырау қаласы

16.01.1998 ж.-04.05.2002 ж. Қазақстан Республикасы Салық (қаржы) органдарында қызмет атқарды, Атырау қаласы

06.05.2002 ж.-08.02.2005 ж. Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары, Ақтөбе облысы

03.02.2005 ж.-03.01.2007 ж. «КазМунайГаз» АҚ «ЭмбаМунайГаз» шаруашылық филиалы директорының орынбасары, Атырау қаласы

30.04.2008 ж. -03.06.2008 ж. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті, Атырау облысы бойынша Көліктік бақылау инспекциясы бастығы орынбасарының міндетін атқарушы, Атырау қаласы

03.06.2008 ж.- 04.08.2008 ж. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті, Атырау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы бастығының орынбасары, Атырау қаласы

04.08.2008 ж. -30.07.2009 ж. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті  Атырау және Маңғыстау облыстары бойынша  Атырау қаласындағы «Каспий» өңіраралық  көліктік бақылау инспекциясының бастығы, Атырау қаласы

19.04.2013 ж.-02.11.2014 ж. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті  Атырау және Маңғыстау облыстары бойынша  Атырау қаласындағы «Каспий» өңіраралық  көліктік бақылау инспекциясының басшысы, Атырау қаласы

03.11.2014 ж. -10.04.2017 ж. ҚР Инвестициялар және дамуминистрлігі Көлік комитеті Атырау облысы  көліктік бақылау инспекциясының басшысы, Атырау облысы

10.04.2017 ж. –бүгінгі күнге дейін ҚР Инвестициялар және дамуминистрлігі Көлік комитеті төрағасының орынбасары

© 2017

Қазақстан Республикасының инвестициялар және даму министрлігі

Көлік комитеті